Age of Warring Empire - Recenzja Gry [ANDROID]

Age of Warring Empire, producent: Silent Ocean, Android, grę pobierzesz tutaj

Kiedyś Age of Empire, ostatnio jednak tytuł został przemianowana na obecny. Czyżby twórcy oryginalnego Age of Empires pogrozili Silent Ocean sądem? Być może, choć sami zainteresowani w żaden sposób tej zmiany nie skomentowali.

Jest to produkcja z gatunku ekonomicznych -  sieciowa, wymagająca stałego dostępu do internetu. Jako władca własnego miasta musimy doprowadzić do jego rozkwitu i potęgi wojskowej.
A potem? Potem czeka nas sława, pieniądze i... ciągłe ataki innych graczy.

Zasady są proste, zwłaszcza po ukończeniu przymusowego samouczka, który krok po kroku tłumaczy najważniejsze funkcje. Rozbudujemy budowle (ratusz, mur miejski, koszary, pola, kopalnie itd.), które otwierają nam różne możliwości, jak na przykład powiększanie armii czy szybciej rosnące zasoby naturalne.

Główny ekran gry
Gra jest nieźle rozbudowana i bardzo często aktualizowana. Gram przeszło rok, przez ten czas zmieniła się kompletnie. Z tego też powodu pisanie do niej jakichkolwiek poradników raczej mija się z celem. Próbowałem, ale po kilku miesiącach opis był już zupełnie nieaktualny.

Jeśli macie zatem jakieś wątpliwości i pytania - piszcie w komentarzach, postaramy się pomóc. Niemal cała ekipa Stacji Sto Słów gra aktywnie w Age of Warring Empire, możecie więc liczyć na informacje z pierwszej ręki.

Minusy? Kilka by się znalazło. Szkoda na przykład, że gra coraz głębiej przechodzi z trybu free-to-pay w tryb pay-to-win...

Mój IC: 5069950883

Ocena: 7+/10


PW/ML

Komentarze

  1. Jak się zapisać do walki o cesarskie miasto?

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam misje warningShots 8 of nie wiem o co chodzi prosze o pomoc dziekuje

    OdpowiedzUsuń
  3. Mam misje warningShots 8 of nie wiem o co chodzi prosze o pomoc dziekuje

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz