Hidden Garden Paradise - Recenzja Gry (?) [ANDROID]

Hidden Garden Paradise, Android, producent: Pig Out Productions, 3,07 zł

Hidden Garden Paradise.
Pod tą jakże klimatyczną nazwą kryje się bardzo dziwny twór. Mówię twór, bo nazwać Hidden Garden Paradise grą byłoby chyba delikatnym nadużyciem.

W opisie twórcy obiecują nam produkcję z gatunku Hidden Object. Owszem, nasze zadanie po rozpoczęciu zabawy i wyborze etapu polega na szukaniu obiektów, ale mając w pamięci inne gry tego typu, można by oczekiwać pomieszczeń pełnych rupieci wśród których szukamy wyszczególnionych przedmiotów. W przypadku HGP  są one... wtopione w obrazki. Trzeba się dobrze im przyjrzeć i klikać w blade poświaty, na przykład motyli. Cóż, mnie to wygląda na zwykle zrobienie gry na tak zwane odwal-się.

Same obrazki całkiem ładne, nie da się ukryć, ale cóż z tego, skoro po kilku planszach odechciewa się męczyć pukaniem palcem w ekran telefonu. Ani to specjalnie zajmujące, ani wymagające spostrzegawczości. Nudy.

Nie warto nawet za te 3 złote. Miało być relaksująco, jest co najwyżej usypiająco. Kto wie, może właśnie takie było założenie, a aplikacja służy do wprowadzania się w nastrój przed zamknięciem oczu, będąc już w łóżku?
Jeśli tak, to twórcy osiągnęli swój cel.

Ocena: 3+/10

Piotr Wysocki

Komentarze