Masa Kultury - Recenzja Podcastu

Masa Kultury, podcast, szeroko rozumiana kultura

Masa Kultury, czyli kultura o masowej sile rażenia. Ciekawa propozycja dla wszystkich miłośników filmów, książek, gier, muzyki i komiksów - wbrew pozorom podcastów o tej tematyce wcale nie istnieje tak wiele.

Odcinki rozplanowane, o ciekawej i różnorodnej zawartości, ale prowadzone spontanicznie, na wielkim luzie. Dużo dygresji, coraz więcej humoru, drobne urozmaicenia w postaci mniej lub bardziej stałych działów (Sieciowe Szambo Szymona nie może się nie podobać), odcinki specjalne (jeden nawet z piosenkami disco polo) - słucha się tego bardzo dobrze, a podcast z każdym miesiącem sprawia bardziej profesjonalne (jak na amatorskie warunki nagrywania) wrażenie. Dużym plusem są goście specjalni - często bardzo znane nazwiska, jak choćby Tomek Bagiński.

Masa Kultury istnieje już półtora roku, a przez ten czas doczekaliśmy się 49 odcinków. Od publikacji ostatniego minął już ponad miesiąc, co może niepokoić, ale wierzę, że Michał Kowal i Szymon Adamus (prowadzący) nie porzucą tego fajnego projektu. Zdecydowanie godne słuchania i polecania innym.

Ocena: 9-/10

Piotr Wysocki

Komentarze