[NIUSY] Graj Oszczędnie - bundle

W ostatnich dniach pojawiło się kilka ciekawych paczek gier, które w tym zbiorczym wpisie chciałbym przedstawić. Nie są to może aż tak ciekawe oferty, by piać z zachwytu i natychmiast otwierać portfel, jestem jednak pewien, że niektórzy znajdą tu coś dla siebie. No to jedziemy z tym koksem.

The Flying Bundle. Oferta ważna przez pięć dni (w tej chwili już cztery z hakiem).

Za co najmniej 1$ otrzymamy:

Retention (Desura i Greenlight), Micy Roll (Desura), Bob Came in Pieces (Steam i Desura) ,Beep (Steam i Desura), Plith (Desura), Garshasp: The Monster Slayer (Steam)

Za co najmniej 3.5$ dostaniemy dodatkowo:

Bridge It (Desura i Greenlight), Clones (Steam i Desura), Garshasp: Temple of the Dragon (Steam), The Polynomial – Space of the music (Steam), Ittle Dew (Steam)

Gry niewielkie, ale godne uwagi. Miłośnicy prostych tytułów będą zadowoleni. Bridge It wygląda zacnie (coś jak Gumdrop Bridge na Androida, tyle że lepsze.

Konkretniejszy zestaw znajdziemy w The Bloodbatch Bundle (£1.86):


Clutch (Steam), Necrovision (Steam), Necrovision: Lost Company (Steam), The Void (Steam), Zombie Bowl-o-Rama (Steam), 99 Levels To Hell (Desura)


Oferta ważna przez dwa tygodnie. Mnie akurat Necrovision nie przypadł do gustu, ale znam osoby, które wypowiadały się o tej polskiej produkcji bardzo ciepło.

Jest też The Birthday Bundle, gdzie przebijając średnią (obecnie 4 euro), dostaniemy:


Cities in Motion 2 (Steam, Mac), Duke Nukem: Manhattan Project (Steam, Mac), Impire (Steam), XenoMinerfor (Windows, Desura), Perfection (Steam, Mac, Linux, Desura)


W Duke'a grałem w tym roku - fajna platformówka.

Skusicie się na coś? ;-)

Komentarze