wtorek, 22 października 2013

Podkicker Podcast Player - Recenzja Aplikacji [ANDROID]

Podkicker Podcast Player, Android, producent: qvga, bezpłatne/11,55 zł

W świat polskiego podcastingu wsiąkłem już na dobre. Istnieje tyle ciekawych i różnorodnych tematycznie projektów, że niemal każdy, interesujący się najbardziej niszowymi tematami, znajdzie coś dla siebie.
Niedawno opisywałem Radio Stephen King oraz Masę Kultury, czas na coś, co pozwoli Wam to wszystko wygodnie słuchać.

Testowałem już kilka aplikacji do zarządzania i odsłuchiwania podcastów. Podkicker Podcast Player jest zdecydowanie najlepszą z nich. Przede wszystkim nie musimy za nią płacić. Ukazała się co prawda niedawno wersja Pro, ale nawet ta podstawowa doskonale spełnią swoją rolę i nie ma żadnych irytujących ograniczeń.

Wersja pro kusi
ładniejszym wyglądem
W zakładce Channel możemy wyszukać i subskrybować swoje ulubione podkasty. Jeśli jakimś cudem nie znajdujemy tego, który nas interesuje, zawsze można ręcznie wklepać adres RSS.
Każdy nowy odcinek do pobrania znajdzie się w w zakładce New. Ta opisana jako Player służy zaś do odsłuchiwania pobranych plików.
Duży plus - w każdej chwili możemy zatrzymać odsłuch, a potem wrócić i kontynuować dokładnie od chwili, w której skończyliśmy. Poza tym szereg przydatnych funkcji - można na przykład ustawić automatyczne usuwanie odsłuchanych plików.
Wygląd programu dosyć spartański, ale to mało istotny minus, poza tym szybkość działania PPP jest imponująca nawet na starych telefonach ;-)

Ocena: 8/10


Piotr Wysocki

1 komentarz:

  1. Chociaż wygląd faktycznie jest spartański to najważniejsze, że szybkość działania PPP jest świetna oraz że jest za darmo. Dla mnie te dwie rzeczy najbardziej się liczą ;-)

    OdpowiedzUsuń