Radio SK - Podcast o Stephenie Kingu - Recenzja

Radio SK, Podcast o Stephenie Kingu, istnieje od: 04.2011

Cykl poświęcony podcastom zaczynam od opisu audycji poświęconej mojemu ulubionemu pisarzowi - Stephenowi Kingowi. To najprawdopodobniej jedyny autor, który ma w naszym kraju podcast poświęcony wyłącznie swojej osobie, co chyba najlepiej świadczy o jego popularności. I oddaniu fanów.

Na chwilę obecną doczekaliśmy się już 128 odcinków, choć ostatnio pojawiają się raczej nieregularnie. Głównym prowadzącym jest Mando ( podcast stanowi część serwisu StephenKing.pl) - facet o przyjemnej osobowości i równie przyjemnym głosie - aczkolwiek swoich strun głosowych użyczają też gościnnie inne osoby, dzięki czemu nie ma obaw o to, że przez cały czas będziemy słuchać monologu jednej osoby. Choć i zapewne w takiej formie podcast by nie zanudzał. Umysł Mando jest prawdziwą kopalnią wiedzy o Kingu i na całe szczęście facet potrafi tę wiedzę odpowiednio zajmująco przekazać.

Mando. Co prawda nie podczas
nagrywania podcastu, ale
zdjęcie jest na tyle fajne,
że wstawiam.
Co w programie? Recenzje książek, ekranizacji, komiksów, relacje ze zjazdów, comiesięczne Kingowe podsumowania... krótko mówiąc, raj dla każdego Kingo-maniaka.
Na każdy odcinek czekam z wywieszonym jęzorem i mam nadzieję, że Radio SK będzie trwało jeszcze przez wiele pięknych lat.

Radio SK do znalezienia tutaj

Ocena: 9/10

Piotr Wysocki

Komentarze

  1. Fajne radyjko,będzie co słuchać podczas pracy :d Kinga póki co dopiero poznaje.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz