sobota, 5 października 2013

V-LITE - Forum Mobilne

W te leniwe niedzielne popołudnie chcielibyśmy w kilku zdaniach zachęcić Was do odwiedzenia mobilnego forum v-Lite. Z góry uprzedzam, jestem tam moderatorem, stąd też tekst ten może mieć charakter czysto reklamowy. Nic na to nie poradzę po blisko pięciu latach spędzonych z ludźmi tam przychodzącymi dawno straciłem obiektywizm ;)

W telegraficznym skrócie - na v-Lite można wdepnąć z każdego urządzenia.  Telefon, tablet, komputer, konsola... cokolwiek, byleby tylko miało dostęp do internetu. Forum jest, co można z powyższego zdania wywnioskować lekkie (bez obaw o pożeranie dużych ilość danych) i stosunkowo skromne wizualnie. Znajdziecie tam działy tematyczne (rozmowy ogólne, GSM, PC, Kultura, Sport itd..), jak i poświęcone Androidowi, Symbianowi oraz innym systemom. W razie problemów z telefonem, tabletem czy innego rodzaju pytaniami, bez wahania można zwrócić się o poradę -  na pewno znajdzie się ktoś, kto chętnie posłuży swoją wiedzą.

To jednak nie wszystko, są też inne atrakcję. Na przykład loteria, sklepik, w którym możemy wydać zarobione na pisaniu postów (i hazardzie ;) monety, gry, galerie zdjęć (już ponad 1000 fotek!) oraz cała masa innych możliwości. Naprawdę ciężko je tu wszystkie wymienić. Forum istnieje ponad cztery lata i jak dotąd powodzi mu się nie najgorzej. 
841 zarejestrowanych użytkowników i ponad pół miliona postów to nie byle jaki wynik.

Zainteresowani? Wpadnijcie na http://v-lite.pl

Ocena: brak

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz