Battery Circle - Recenzja [ANDROID]

Battery Circle, producent: Adrian Ulrich, Android, cena: darmowe

W nowszych wersjach Androida dostajemy przeważnie możliwość ustawienia procentowego widoku stanu baterii telefonu, jednakże starsze jego wersje tego nie posiadały. W tych przypadkach jedynie custom romy dawały okazję do uporania się z tym kłopotem, lecz nie każdy chce przecież tak mocno ingerować w swój telefon. Zresztą, powiem wam, że nie ma nawet takiej potrzeby. 

Ciekawe ilu z was zdaje sobie sprawę z możliwości zainstalowania całkowicie darmowej i bardzo lekkiej aplikacji o nazwie "Battery Circle", która współpracuje nawet z zabytkowymi wersjami Androida, a przy okazji nie zabiera niemal w ogóle zasobów systemu i - co też ważne - pozwala wyświetlić aktualny stan baterii (wyrażony w procentach) na górnym pasku.  

Aplikacja pozwala wybrać jedną z sześciu dostępnych skórek stanu baterii, co już samo w sobie jest miły dodatkiem. Prócz tego, po wysunięciu górnego paska Androida, możemy być informowani o temperaturze baterii i obecnego napięcia. Wszystko można łatwo ustawić przechodząc w dział "Settings" .
Aplikacja porozumiewa się z nami wyłącznie w języku angielskim, jednak nawet osoby nie znające podstaw "englisza", powinny sobie bez problemy poradzić - tekstu tak wiele znów nie ma. Battery Circle działa zaraz po uruchomieniu i nie wymaga żadnych ustawień. 

Jest to świetna alternatywa dla starszych telefonów, szkoda tylko, że nie ma możliwości zainstalowania dodatkowych skórek i dostosowania miejsca, gdzie dokładnie ma być wyświetlany nasz stan baterii. 

Ocena: 7/10

Karolina Lisiecka 

Komentarze

  1. Chętnie wypróbuję, choć już wcześniej sparzyłam się na tego typu aplikacji (tylko że wtedy miałam badę, a nie androida)...

    OdpowiedzUsuń
  2. Przydatna appka, towarzyszy mi już na każdym androidowcu :D

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz