Wiejskie Życie Nad Morzem [Android] [Recenzja]

Wiejskie Życie Nad Morzem, producent: DianDian Interactive Holding, Android, cena: bezpłatne

Jedna z najbardziej uzależniających bezpłatnych gier na urządzenia przenośne. Niby podobna do innych tego typu, a jednak jest w niej coś świeżego, oryginalnego. Coś, co polubiło już ponad 50 milionów osób na całym świecie. I nie chodzi tu tylko o przyjemność z gry, prostą intuicyjną obsługę, czy fenomenalną wręcz, jak na taką grę grafikę.

Nawet twórcy gry nie spodziewali się takiego wybuchu popularności. Ogólnym celem gry jest rozwój własnej Farmy. I w zasadzie tyle. Nuda. Jednak nie w tej grze!
W pierwszych minutach gry, wykonać trzeba misje, które podniosą stopień doświadczenia i oswoją z obsługą gry. Początkowo sadzimy i zbieramy nowe rośliny, hodujemy kolejne zwierzęta, budujemy dodatkowe maszyny, które produkują następne wyroby.
Banał.
Jednak z czasem zauważamy, że dalsze misje wymagają często tych produktów, które w danym momencie gry uznajemy za zbędne i właśnie wtedy zaczyna się gra. Co sprzedać, a co zatrzymać? A gdzie znajdę majonez? Misje są co raz bardziej rozbudowane, przybywa roślin, zwierząt, maszyn, rośnie ciekawość, bo nie wiesz co będzie w następnych zadaniach.
Dodatkowo, co czas jakiś, otrzymujemy do wykonania misje specjalne, np. z okazji Nowego Roku, które też zaskakują, a po ukończeniu których, otrzymujemy wartościowy prezent-nagrodę, ułatwiającą przechodzenie kolejnych zadań.

Nie sposób opisać wszystkich możliwych atrakcji tej gry, a są nimi m.in.: łowienie ryb w pobliskim morzu, produkcja egzotycznych potraw w kuchni, czy maseczek do twarzy z koziego mleka w salonie piękności. Jest możliwość pomocy sąsiednim farmerom, zaliczanie kolejnych osiągnięć w grze, realizacja codziennych zamówień z tablicy ogłoszeń, zaglądanie do sklepu z tajemnicami i wiele innych.
Jednak jest coś jeszcze. Ponieważ w Wiejskie Życie Nad Morzem gra co raz więcej osób, możliwe, że grają w nią już twoi znajomi. Wtedy robi się jeszcze ciekawiej, bo np. nasz znajomy przeszedł jakąś misję wcześniej niż my… Jak to zrobił, czy wie coś, czego ja jeszcze nie wiem? Pojawia się rywalizacja. Powstał nawet specjalny blog o grze wz-nadmorzem.pl, na którym jednoczą siły kolejni gracze, wymieniając się swoimi doświadczeniami i strategiami.

Myślę, że to co napędza chęć grania, to ciekawość tego, co będzie w kolejnej misji i czy wykonam ją szybko, czy wolniej niż pozostali. Czy zdążę na czas. Czy np. pszenicę lepiej posadzić na noc, czy rano?
Znacie odpowiedzi na te pytania? :)


Przemek Michałowski

Komentarze

 1. Wiejskie Życie nad Morzem to chyba odmiana zwykłego Wiejskiego Życia na komputer ? Niestety nie posiadam smartfona z Androidem, toteż sobie nie zagram ... Ale gram w typowe, najzwyklejsze Wiejskie Życie na komputerze, więc zabawa jest zbliżona, zasady również chyba podobne, jak również "growe" niespodzianki. Prowadzę także bloga o grach na komputer i przeglądarkę, na którym między innymi opisuję rozmaite elementy Wiejskiego Życia (ale na komputer, nie Androida). Chętnie podzielę się linkiem: http://swiat-gier-online.blogspot.com/search/label/Wiejskie%20%C5%BBycie Pozdrawiam i życzę doskonałej zabawy :) Anna.

  OdpowiedzUsuń
 2. Szukasz sprawdzonego HACKA do Wiejskie Życie ?
  Na stronie poniżej można znaleść dobry:
  http://freehackpl.com/wiejskie-zycie-hack/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uwaga podane wyżej linki to OSZUSTWO i naciąganie na płatne SMS, nie klikać, nic nie działa! Stracicie kasę

   Usuń
  2. Chcesz mieć hacka do Wiejskiego Życia na dukaty ?
   zajrzyj tutaj:

   https://wiejskie-zycie-hack/

   Usuń
 3. Chcesz mieć hacka do Wiejskiego Życia na dukaty ?
  zajrzyj tutaj:

  https://wiejskie-zycie-hack/

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz