piątek, 26 czerwca 2015

Konkurs - do zgarnięcia 10 gier na PC!

Cześć, czołem, kluski z rosołem ;) Co powiecie na mały - choć w sumie wcale nie tak mały - konkurs? Do rozdania mamy 10 gier w postaci kluczy, które będzie można aktywować w serwisie GOG.com. Niektóre tytuły są naprawdę świeże, a wszystkie co najmniej bardzo dobre i warte zagrania. Zainteresowani? To czytajcie dalej.

Dziesięć osób zgarnie po jednej, wybranej przez siebie grze z listy znajdującej się poniżej (aby dowiedzieć się więcej o wybranym tytule, wystarczy na niego kliknąć).

Gry, spośród których możecie przebierać to:


Jak wziąć udział w konkursie? 

Żeby nie było tak zupełnie łatwo, poprzez wiadomość e-mail należy podać swój ulubiony gatunek gier oraz ten wybór uzasadnić.
Od razu zaznaczam, że nie powinny to być wypracowania na dziesięć tysięcy znaków ;) Wystarczy kilka zdań. 

W e-mailu wysłanym na adres stacjastoslow[małpa]gmail.com (bądź poprzez formularz znajdujący się tutaj) poza odpowiedzią koniecznie wpiszcie swój nick bądź imię i nazwisko, co ułatwi mi pracę podczas tworzenia posta z wynikami konkursu.

Jeśli obserwujecie Stacje Sto Słów przez Google+, na Instagramie czy też lubicie ją na Facebooku - dajcie znać (podając nazwę użytkownika). W przypadku trudności z wyborem zwycięzcy którejś z gier będą decydowały takie niuanse ;) 

Przy okazji zachęcam też do wdepnięcia na nowo powstały kanał YouTube, gdzie Kat Katuje Gry (klik). Jeśli Wam się spodoba i zostawicie subskrypcję - nie zapomnijcie wspomnieć o tym w e-mailu.

Czas trwania zabawy: od 27 czerwca 2015 roku do 5 lipca 2015 roku włącznie.

Krótki regulamin konkursu:

1. Nagrodą są kody umożliwiające aktywowanie pełnych wersji gier komputerowych w serwisie GOG.com
2. Osoba biorąca udział w konkursie musi w wiadomości e-mail zadeklarować, jaką grę chciałaby wygrać, a następnie odpowiedzieć na zadane w poście konkursowym pytanie.
3. Obserwacja bloga poprzez Google+, Instagram, polubienie go na Facebooku, a także subskrypcja kanału YouTube o nazwie Kat Katuje Gry może w niektórych przypadkach wpłynąć na to, która odpowiedź zostanie wybrana jako zwycięska. 
4. Wyniki zostaną ogłoszone na blogu oraz fanpage’u bloga.
5. Klucze do gier zostaną rozesłane w przeciągu 7 dni od zakończenia konkursu. 
6. Biorąc udział w konkursie zgadzasz się z powyższym regulaminem.

No to co? Do dzieła! Gry czekają na nowych właścicieli.

6 komentarzy:

 1. No no ^^ Jest rozmach i... o tak dziś 26, mam szansę napisać coś przed startem konkursu haha :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Start zabawy za 40 minut - kupa czasu, na pewno wymyślisz coś wymiatającego konkurencję w kąt :D

   Usuń
 2. Mój komentarz przedstawie w formie filmu: https://www.youtube.com/watch?v=bnyhsGLB2sw

  OdpowiedzUsuń