piątek, 1 listopada 2013

[KONKURS] Eleusis - Cyfrowa kopia gry do oddania

I po Halloween. Jak go spędziliście? Były jakieś nocne maratony horrorów? ;-) Jeśli wciąż mało Wam grozy, mamy do oddania jeden kod umożliwiający pobranie gry Eleusis na PC. Jest to przygodówka akcji, przy której naprawdę można się bać - zwłaszcza za sprawą świetnie budowanej atmosfery i udźwiękowienia.
 
Jak dostać klucz umożliwiający pobranie Eleusis? Wystarczy napisać do nas e-maila (stacjastoslow@gmail.com), w którym wymienicie co najmniej jedną grę - horror, w jaką mieliście przyjemność (?) zagrać. 

Kto pierwszy, ten lepszy ;-)

Trailer Eleusis obejrzycie tutaj.

Eleusis 

Pokonaj starożytne zło

Eleusis przenosi Cię do na pozór opuszczonej greckiej wioski. Szybko jednak przekonujesz się, że pozory mylą i zostajesz wrzucony w sam środek dziwnych wydarzeń. W wiosce bowiem funkcjonuje sekta, która za pomocą antycznych rytuałów pragnie obudzić starożytne moce. W wyniku zbiegu okoliczności tylko Ty masz możliwość poznania zapomnianej wiedzy i przeszkodzenia w przeprowadzeniu rytuału.  

Charakterystyczne cechy gry:

*przemierzaj otwarty teren na greckiej wsi
*wykorzystaj swoje umiejętności taktyczne i zręczność, aby przeżyć
*szukaj przedmiotów, które pozwolą Ci bronić się przed nieprzyjaciółmi
*łącz ze sobą znalezione materiały, aby rozwiązać wymagające łamigłówki
*zmierz się z zagadkami opartymi na współczesnej historii, mitologii oraz technologii, wykorzystywanej w starożytnej Grecji
*klimatyczna oprawa audiowizualna pełna mrocznych kolorów i mrożących krew w żyłach dźwięków

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz