piątek, 15 kwietnia 2016

Deponia Doomsday / STATIS - premiera dwóch nowych przygodówek

Dzień 14 kwietnia okazał się małym świętem każdego miłośnika gier przygodowych. Techland wydał aż dwa nowe tytuły za jednym zamachem - przesunięte o tydzień Deponia Doomsday (oficjalnie z powodu dorzucenia do pudełka soundtracka w fizycznej postaci), o którym szerzej pisałem jakiś czas temu tutaj, oraz STASIS, unurzaną w sosie science fiction przygodówkę grozy. Rzut izometryczny, muzyka Marka Morgana (m.in. Fallout 1 i 2 czy Wasteland 2) i niesamowity klimat unoszący się nad całością zachęcają do sprawdzenia tego tytułu. Zwłaszcza że kosztuje bardzo przyzwoite 39,99 zł i zbiera zacne noty (średnia 79/100 na Metacritic).

Przypominam, obie gry kupimy w wersji pudełkowej, przy czym te z Deponia Doomsday zawiera dodatkowo kilka bonusów - płytę audio z soundtrackiem, liczący ponad 200 stron drukowany artbook i plakat. Całość do wyrwania za 59,99 zł. Szykujcie zatem stówę i marsz do sklepów po obie gry - będzie co robić w najbliższe dni ;)

Na zachętę fotka przedstawiająca "grubość" artbooka dołączonego do pudełka z Deponia Doomsday - grzech nie mieć go w kolekcji. 

A w bonusie trailery:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz