piątek, 11 marca 2016

Deponia Doomsday - polska premiera już 7 kwietnia

Wydawało Wam się, że Deponia skończyła się na trzeciej części? Błąd! Rufus powraca w kolejnej odsłonie serii zatytułowanej Deponia Doomsday. Od 1 marca gra dostępna jest na Steamie, ale nie biegnijcie jeszcze składać zamówienia na wersję cyfrową, bo za sprawą rodzimego Techlandu tytuł ten ukaże się już 7 kwietnia w polskiej wersji językowej - w pudełku, z drukowanym artbookiem, drukowanym plakatem oraz cyfrowym (niestety, bo oczami wyobraźni widziałem go na płycie CD-Audio) soundtrackiem. Cena? Wyjątkowo przystępna, bo za całość zapłacimy 59,90 zł. Jest się z czego cieszyć. 


Deponia Doomsday zbiera rewelacyjne oceny na Steamie - na 755 recenzji aż 92% z nich jest pozytywna, co pozwala oczekiwać kilkunastu - według twórców około 20 - godzin wyśmienitej zabawy. 


Zwiastun premierowy z polskimi napisami możemy obejrzeć na oficjalnym kanale wydawcy:


Grę kupicie natomiast na przykład w przedsprzedaży na Empik.com za 46,99 zł, o tutaj. Sam zamówiłem ją właśnie tam, bo odpadają koszty przesyłki (odbiór osobisty w salonie), a i cena jest aż o 22% niższa niż sugerowana ;) 

A jeśli jeszcze nie wiecie, czym jest Deponia, przeczytajcie recenzje dwóch pierwszych części, które kiedyś wysmażyłem:


Info prasowe: 

Czy zdołasz odmienić losy Deponii? Czy wystarczy Ci odwagi, by odmienić przeszłość i teraźniejszość Rufusa, nie niszcząc przy okazji całej planety? Zmierz się z nieubłaganym czasem w pełnej akcji i rewelacyjnego humoru, dziobakostycznej opowieści.

Pewnej pamiętnej nocy Rufusa obudził przerażający koszmar. Śniło mu się, że poświęcił samego siebie, by ocalić Deponię. Jednak jakim kosztem? Szybujące miasto Elizjum rozbiło się o planetę. Jako ostatni z Deponian, Rufus miał stawić czoła okrutnym fewlockom, aby ostatecznie zrealizować jedyny plan mający jakiekolwiek szanse powodzenia – wysadzić Deponię w powietrze! I... Zapuścić wąsy. 

Oczywiście zdawał sobie sprawę, że wszystkim tym straszliwym wydarzeniom (szczególnie temu z wąsami) trzeba za wszelką cenę zapobiec. Zarówno Deponia, jak i gładko wygolona twarz Rufusa musiały przetrwać!

Ale czy faktycznie było to tylko sen? Z pomocą McChronicle'a, ekscentrycznego naukowca badającego dziwne anomalie czasowe, Rufus odkrywa, że jacyś podróżnicy z przyszłości nierozważnie zaparkowali swój wehikuł czasu w jego dzielnicy. Tylko pomyśl, co by się stało, gdyby taka fantastyczna technologia wpadła w niepowołane ręce!
Odwiedź szalony świat nowej odsłony sagi i Deponia i dołącz do roztrzepanego antybohatera Rufusa w jego niezwykłej przygodzie. Nawet bez znajomości poprzedniej części, w Deponia Doomsday uśmiejesz się do łez.
Daj się porwać osobliwemu poczuciu humoru i wybierz się w niezapomnianą podróż przez niezwykły świat.

Nowa odsłona wielokrotnie nagradzanej serii Deponia:

*Epicka przygoda
*Wyjątkowa, ręcznie rysowana komiksowa grafika
*Znajome twarze i ponad 70 nowych, niezwykłych postaci tryskających zwariowanym humorem, który tak kochacie
*Odwróć bieg czasu i poznaj historię śmieciowej planety z innej strony
*Ogromna dawka emocji
*Spotkanie śmieci i dekadencji – grywalne poziomy na Deponii i Elizjum
*Odkryj bujną florę i niezwykłą faunę Deponii

Fajnie, prawda? Ja mam jeszcze trójkę do przejścia, co zamierzam czym prędzej uczynić, by do premiery Doomsday być gotowy do zabawy. 

1 komentarz:

  1. Też wolałbym soundtrack jako płytkę, ale ogólnie to miodzio taki zestawik, i to jeszcze za taką cenę - super. :D

    OdpowiedzUsuń